متن

راهنماي خريد به منظور خريد از فروشگاه موبایل می بایست ابتدا با توجه به دسته بندي محصولات، گروه محصول مورد نياز خود را انتخاب نموده و سپس محصول يا كالاي مورد نظر را باکلیک برروی  سبد خرید موجود در هر باکس محصول به لیست خود اضافه نمائید.

 

پس از اتمام خريد و اضافه كردن تمام كالاهاي مورد نياز روي آیکون سبد خريد در بالای  صفحه كليك نموده و سبد خريد خود را كنترل نمائيد. در صورت نياز مي‌توانيد تعداد كالاهاي انتخابي خود را در اين قسمت تغيير داده و تعداد مورد نياز را وارد نمائيد. سپس  روي گزينه پرداخت نهايي كليك نمائيد. 

 

پس از انتخاب پرداخت نهایی  در صورتیکه از قبل عضو نشده اید می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام نموده و نام کاربری و رمز عبور خود را تعریف نمائید.

 

پس از ورود با نام کاربری و رمز عبور خود با  انتخاب پرداخت نهايي  يا ثبت سفارش در بالای  صفحه، ليست خريدهاي خود را مشاهده كرده و در صورت تائيد مرحله  بعد را انتخاب كنيد و يكي از آدرسهاي تعريف شده خود را جهت ارسال مشخص نمائيد.

 

در صورتي كه خريد شما بالاي دویست هزار ريال  باشد شيوه ارسال رايگان برای شما فعال خواهد شد و درغير اينصورت می بایست هزينه ثابت (100،000 ريال براي سطح شهر مشهد)را انتخاب نمائيد.

خرید فایل دامپ

 

فایل های دامپ دانلودی را ابتدا از داخل فایل text ادرس لینک را از بالا در بیاورید و داخل مرور گر بگذارید اگر لینک فایل مربوط به سایت مگا باشد باید داخل سایت مگا عضو شوید و نرم افزار دانلودر را از همان سایت دانلود کنید و یوزر و پسورد ثبت نام را داخل نرمافزار مگا وارد کنید سپس میتوانید فایل دانلود کنید

امكان پرداخت وجه  فاكتور به چندین روش در فروشگاه فراهم شده است كه مشتريان مي‌توانند با توجه به دسترسي هاي خود يك روش را انتخاب نمايند. 

- پرداخت از طریق درگاه های بانک ملی و ملت با تمام کارتهای عضو شتاب

- پرداخت از طریق واریز به حساب یا شماره کارت 

-پرداخت در محل با کارت شتاب یا به شکل نقدی 

اطلاعات حساب و كارت فروشگاه جهت واريز مشتريان به شرح زير مي باشد:

شماره کارت بانک ملت  6104337978138012           ابوالفضل ابراهیمی

شماره کارت بانک سرمایه :6396071117184336   ابوالفضل ابراهیمی

 

پس از تكميل مراحل بعدي خريد يك  كد رهگيري  به سفارش شما اختصاص خواهد يافت که در فاکتور مربوطه درج شده است. این فاکتور به ایمیل معرفی شده  هنگام عضویت نیز ارسال میگردد. به کمک کد رهگیری در قسمت پیگیری سفارش می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

 
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول